belotero_part_of_me_sk

Pssst ... čo je tajomstvom
Belotero®?

Chcete vyzerať mladšie bez toho, aby sa zdalo, že je za tým veľa práce? Dobrá správa: Rada produktov Belotero® môže byť vaším tajomstvom sviežeho a mladistvého vzhľadu.

Prírodzené výsledky

Produkty Belotero® sú kožné výplne s kyselinou hyalurónovou, špeciálne navrhnuté tak, aby sa hladko integrovali do pokožky a pomohli zmierniť a zjemniť vrásky. Výsledkom je rovnomerné, jemné vylepšenie prirodzených obrysov tváre.

belotero_1_0_1
BEL_Website_Indication_Images_013

Žiadajte najlepšiu kvalitu - vaša pokožka stojí za to

Výrobky Belotero® sú kožné výplne na báze kyseliny hyalurónovej, ktoré boli podrobne testované a sú preukázané ako bezpečné. Okrem toho bol Belotero® Balance schválený FDA (regulačný orgán USA).

 

Na získanie schválenia agentúrou FDA bolo Belotero®Balance podrobené rozsiahlemu testovanie možných vedľajších účinkov a jeho bezpečnosť bola dokázaná v klinických štúdiách. Rada Belotero® vám poskytne dlhodobé, prirodzene vyzerajúce výsledky v najkratšom čase.

Optimálna integrácia do pokožky

Rada produktov Belotero® umožňuje lekárovi dosiahnuť jemné vylepšenie prirodzených kontúr tváre. Na rozdiel od iných kožných výplní nebudete výplne Belotero® vo vašej pokožke cítiť. S Belotero® si môžte byť istí, že nikto neuhádne vaše tajomstvo sviežeho a mladistvého vzhľadu.

belotero_before_treatment_sk