belotero_part_of_me_sk

Ako rad produktov
Belotero® funguje?

Vo vašom tele vypĺňa kyselina hyalurónová (HA) medzery medzi bunkami, chráni ich tým, že zadržiava vodu a slúži ako ochranný vankúš. Považuje sa za "prírodný zvlhčovač".  HA vykonáva rôzne úlohy v tele. Napríklad pomáha udržiavať normálne trenie kĺbov a hydratuje spojivové tkanivo. HA môže mať až 1000-násobok svojej vlastnej hmotnosti vo vode, udržiava hladkosť (zvlhčujúci účinok) a plnosť (objemový efekt) našej pokožky.

 

Počas procesu starnutia sa produkcia HA prirodzene znižuje. Koža sa stáva suchou a jej schopnosť zadržiavať vlhkosť a udržiavať elasticitu sa zmenšuje. Dnes môžu byť príznaky prirodzeného procesu starnutia kože zmiernené nahradením stratenej kyseliny hyalurónovej.

Okamžité výsledky

Počas aplikácie sa výplň Belotero® vpichuje do špecifickej oblasti ošetrovanej pokožky pomocou veľmi jemnej ihly alebo kanyly. Po vpichu pôsobí Belotero® ako vankúš, podporujúci tvárové štruktúry a tkanivá, ktoré stratili objem a elasticitu.

 

Belotero® okamžite vyplní pokožku a vyhladí vrásky na tvári. Vďaka svojej špeciálnej formulácii sa rad Belotero® ľahko integruje do vašej pokožky bez narušenia prirodzených kontúr a bez ovplyvnenia výrazu a mimiky tváre.
Okrem vyplňovania vrások rad produktov Belotero® hydratuje pokožku tak, aby vyzerala sviežo.

 

Na zvýšenie vášho komfortu je takmer kompletný sortiment Belotero® k dispozícii aj s lidokaínom. Zaviazali sme sa kvalite a poskytujeme vám výrobky s kyselinou hyalurónovou, ktoré vám zaručia bezpečné, prirodzene vyzerajúce a dlhotrvajúce výsledky v čo najkratšom čase.

belotero_1_2_1_sk
belotero_1_2_2