belotero_part_of_me_sk

Prečo si vybrať
výrobky Belotero®?

 • POHODLNÉ OŠETRENIE
  Zvyčajne je ošetrenie  výplňami Belotero® rýchle, väčšinou trvá približne 30 minút. S najväčšou pravdepodobnosťou budete môcť pokračovať v každodenných aktivitách hneď po jeho skončení.
 • OKAMŽITÉ VÝSLEDKY
  Rad Belotero® poskytuje okamžite viditeľné výsledky a dodáva vám prirodzený svieži a mladistvý vzhľad.  Odchádzajte od Vášho lekára s istotou, že Belotero® pracuje pre vás.
 • VÝHODY, KTORÉ PRETRVáVAJÚ
  Ošetrenie s  Belotero® vykazuje dlhotrvajúce účinky s viditeľnými výsledkami dokonca aj po 12 a 18 mesiacoch a neskôr *. Pomocou výplní Belotero® môžete obnoviť váš zdravý, mladistvý vzhľad, ktorý trvá.
 • PRÍRODZENÝ VZHĽAD
  Pri aplikácii prípravok Belotero® úplne a bez problémov naplní oblasť vpichu, čo má za následok prirodzený efekt a plynulý prechod medzi ošetrenými a neošetrenými oblasťami. Nech sa Belotero® stane súčasťou vás!
 • Plná škála pre vylepšený komfort
  Belotero® ponúka celý rad výrobkov pre všetky druhy vrások. Skoro všetky naše výplne s HA sú k dispozícii aj s lidokaínom, aby sa maximalizoval Váš komfort pri ošetrení.
 • VYSOKÁ TOLERANCIA
  Pred ošetrením sa nevyžaduje žiadny alergický test, pretože výplne Belotero® nie sú živočíšne substrátové produkty a sú úplne biokompatibilné a biologicky odbúrateľné. Rad produktov Belotero® je tak ľahko integrovaný do vášho vlastného tkaniva. V porovnaní s inými výplňami vpichnutú látku pravdepodobne vôbec necítite, keď sa dotknete ošetrenej oblasti.

 

Konzultujte so svojím lekárom, ktoré oblasti tváre sú vhodné na ošetrenie výplňami Belotero® a ako dosiahnuť ideálny výsledok. 

* Koľko vydrží výsledný efekt závisí od mnohých faktorov, ako je typ ošetrenia, ošetrená oblasť, individuálny typ kože, stav kože, životný štýl a vek.