belotero_part_of_me_sk

Bezpečné a efektívne
ošetrenie

Výrobky Belotero® sú kožné výplne s kyselinou hyalurónovou, ktoré sú testované, preukázateľne bezpečné a poskytujú dlhotrvajúce výsledky. Okrem toho bol Belotero® Balance schválený FDA (americký regulačný orgán) ako prípravok na injekčnú aplikáciu na korekciu miernych až hlbokých vrások, ako sú napr nasolabiálne vrásky. Pre získanie schválenia agentúrou FDA bol prípravok podrobený rozsiahlemu  testovaniu na potenciálne vedľajšie účinky a jeho bezpečnosť bola dokázaná v klinických štúdiách. Ako všetky výplne s kyselinou hyalurónovou  sa výrobky Belotero® skladajú najmä z látky, ktorá sa prirodzene vyskytuje v tele, takže neexistuje prakticky žiadne riziko alergickej reakcie na produkt. *

 

Výplne Belotero® sú vysoko kvalitné výrobky, ktoré poskytujú bezpečné, prirodzené a dlhotrvajúce výsledky v najkratšom čase.

 

* U pacientov s prekonaným alebo s aktívnym autoimunitným ochorením alebo u pacientov s anamnézou závažných viacnásobných alergií alebo anafylaktickým šokom je potrebný kožný test.

Skúsenosť nášej modelky:

"Vždy som chcela vyzerať tak, ako sa cítim. Pre mňa je veľmi dôležité vyzerať mlado a prirodzene. Ale neskúsila by som čokoľvek, ani pri bežnej starostlivosti o pleť a už rozhodne nie pri kožných ošetreniach.

 

Pre mňa je bezpečnosť a znášanlivosť prvoradá - najmä pokiaľ ide o moju pleť. Môj dermatológ mi odporučil výrobky Belotero ako výplne veľmi dobre znášané pacientmi."

belotero_1_9_1