belotero-hero_2_sk_1074x506

Obnova
objemu

Všetci sme sa narodili s prirodzeným objemom tuku na tvári, ktorý prirodzene strácame v priebehu času. Keď tvár stráca objem, pokožka prepadáva a klesá z jej bežnej pozície. To vedie k tvorbe nasolabiálnych záhybov (vrásky od rohov nosa až po kútiky úst), periorálnych vrások (vrásky tesne pod kútikmi úst) a následne stráca pružnosť koža, ktorá sa nachádza v oblasti sánky. Tieto zmeny dávajú tvári štvorcový tvar, ktorý kontrastuje s trojuholníkovým tvarom mladšej tváre.

Navráťte vašej
tvári stratený objem

Vynikajúca tvárnosť produktu Belotero® Volume je ideálna pre modelovanie a obnovu tvárového objemu. Nezáleží na tom, koľko máte rokov, toto ošetrenie môže byť použité na zvrátenie účinkov starnutia tým, že sa nahradí stratu objemu v tvári.  Belotero® Volume sa môže vstreknúť do rôznych oblastí, ako sú lícne kosti, líca, brada a spánková oblasť, aby sa mohli modelovať a tvarovať podľa potreby. Jeho silný účinok na zvýšenie objemu a vysoká plasticita pomáhajú nahradiť stratené tkanivá a obnoviť kontúry tváre.

volume-restoration_2_3_1b

Zistite viac o
Belotero® Volume

Nahradenie strateného objemu a vyhladenie nežiaducich vrások v nasledujúcich oblastiach: líca, lícne kosti, brada a oblasť spánkov.